twilight

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

olsenky

Olsen twins

Pred dvoma rokmi som bola na prázndinách u sesternici.Stále mi rozprávala o olsenkách, že aké filmy natáčaju a aké su krásne.Len ja som nevedela kto to je. Mary-Kate a Ashley sú dvojíčky ktoré sa narodili 13.6.1986 v Sherman Oaks v Kalifornii (USA) kde aj žijú.Keď mali deväť mesiacov, mamina ich vzala na konkurz no rolu dostali len preto, že jediné neplakali.Od vtedy mohli diváci vidieť ako dievčatá vyrastajú. Po niekolkých rokoch natočili samostatný film It Takes Two (Malé dohadzovačky).

Keď som od nej prišla domov tak som sadla za počitač a hladala som niečo o ich živote a pozerala ich seriali. Hneď po prvom seriali sa mi zapáčili. 

Potom nasledovali 4 CD, a 3 úspešne filmy,1 film šiel aj do kín.Natočili ešte 23 ďalších filmov.Maju aj vlastnú značku Mary-KateandAshley, vyskytujúca sa na koznetike a nábytku.


olsenky | stály odkaz

Komentáre

Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014